Sprzedaż - Działka 12000 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Arystoteles Ammouliani powiedział:
600 000 €
50 €/m²
Property 14907 photo 1
Property 14907 photo 2
Property 14907 photo 3
Property 14907 photo 4
Property 14907 photo 5
Property 14907 photo 6

Details

  • Inne udogodnienia: Первая линия моря!
  • Odległość do morza: 5 m
  • Odległość od lotniska: 80 km

Opis

Na sprzedaż Działka12000 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
770 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 31597
  • Metry kw. 6000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
550 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 31596
  • Metry kw. 9800 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
600 000 € 580 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 63190
  • Metry kw. 12991 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
600 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 14907
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
540 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 61751
  • Metry kw. 4959 m²
  • Odległość do plaży 190 m
Sprzedaż
500 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 32883
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
750 000 €
  • Kod obiektowy 2801
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
700 000 € 875 €/m²
  • Kod obiektowy 48716
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
500 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 46559
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
550 000 € 203 €/m²
  • Kod obiektowy 5921
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 40 m

Subskrypcja newslettera