Sprzedaż - Działka 50000 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Arystoteles Stratoniki
1 400 000 €
28 €/m²
Property 45826 photo 1
Property 45826 photo 2
Property 45826 photo 3
Property 45826 photo 4
Property 45826 photo 5
Property 45826 photo 6
Property 45826 photo 7
Property 45826 photo 8
Property 45826 photo 9
Property 45826 photo 10
Property 45826 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 8000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 100 km

Opis

Na sprzedaż Działka50000 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 10000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 600 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 25702
  • Metry kw. 40687 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
1 600 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 5703
  • Metry kw. 8620 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 500 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 6307
  • Metry kw. 13180 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
2 000 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 1922
  • Metry kw. 38500 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 600 000 € 95 €/m²
  • Kod obiektowy 25032
  • Metry kw. 16800 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
1 500 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 5452
  • Metry kw. 10550 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 33384
  • Metry kw. 53000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 150 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 5984
  • Metry kw. 10300 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 200 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 31598
  • Metry kw. 8427 m²
  • Odległość do plaży 15 m

Subskrypcja newslettera