Sprzedaż - Działka 53000 m² na Athos (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Arystoteles Ierissos powiedział:
1 200 000 €
22 €/m²
Property 33384 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 10 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 7 km
  • Odległość od lotniska: 72 km

Opis

Na sprzedaż Działka53000 metrów kwadratowych na Athos (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 600 000 € 39 €/m²
  • Kod obiektowy 25702
  • Metry kw. 40687 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
1 600 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 5703
  • Metry kw. 8620 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 500 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 6307
  • Metry kw. 13180 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 150 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 5984
  • Metry kw. 10300 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Rekomendowane Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 60814
  • Metry kw. 6030 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
1 200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 33384
  • Metry kw. 53000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 600 000 € 95 €/m²
  • Kod obiektowy 25032
  • Metry kw. 16800 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
1 400 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 45826
  • Metry kw. 50000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
1 200 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 31598
  • Metry kw. 8427 m²
  • Odległość do plaży 15 m

Subskrypcja newslettera