Sprzedaż - Działka 4100 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia
190 000 €
46 €/m²
Property 46728 photo 1
Property 46728 photo 2
Property 46728 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 74 km

Usługi

  • Access

Opis

Na sprzedaż Działka4100 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
220 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 23113
  • Metry kw. 4396 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65605
  • Metry kw. 812 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
200 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 30552
  • Metry kw. 3300 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
180 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 7616
  • Metry kw. 59063 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
230 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 49799
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
240 000 € 287 €/m²
  • Kod obiektowy 45187
  • Metry kw. 835 m²
  • Odległość do plaży 90 m

Subskrypcja newslettera