Sprzedaż - Działka 21000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
315 000 €
15 €/m²
Property 48867 photo 1
Property 48867 photo 2
Property 48867 photo 3
Property 48867 photo 4
Property 48867 photo 5
Property 48867 photo 6
Property 48867 photo 7
Property 48867 photo 8
Property 48867 photo 9
Property 48867 photo 10
Property 48867 photo 11
Property 48867 photo 12
Property 48867 photo 13
Property 48867 photo 14
Property 48867 photo 15
Property 48867 photo 16
Property 48867 photo 17
Property 48867 photo 18
Property 48867 photo 19
Property 48867 photo 20
Property 48867 photo 21
Property 48867 photo 22
Property 48867 photo 23
Property 48867 photo 24
Property 48867 photo 25
Property 48867 photo 26

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 9 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka21000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 35771
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
320 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 36389
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
330 000 € 122 €/m²
  • Kod obiektowy 37947
  • Metry kw. 2700 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
290 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 39979
  • Metry kw. 4343 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
330 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 43299
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
330 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 44033
  • Metry kw. 30000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
290 000 € 181 €/m²
  • Kod obiektowy 44583
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
340 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 45094
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
325 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 45590
  • Metry kw. 5800 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
300 000 € 230 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46063
  • Metry kw. 7606 m²
  • Odległość do plaży 1400 m

Subskrypcja newslettera