Sprzedany

Sprzedaż - Apartament 51 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Południe Pałac Faliro
84 000 €
1647 €/m²
Property 48879 photo 1
Property 48879 photo 2
Property 48879 photo 3
Property 48879 photo 4
Property 48879 photo 5
Property 48879 photo 6
Property 48879 photo 7
Property 48879 photo 8

Details

  • Rok budowy: 1970
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 800 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka. Apartament ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie, trawę, ogrzewanie.

Lokalizacja