100 000 €
17 €/m²
Property 49128 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 1100 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka5800 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Pozwolenie na budowę do 206 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 58988
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
90 000 € 461 €/m²
  • Kod obiektowy 35818
  • Metry kw. 195 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
130 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 49322
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
95 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 11909
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
110 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 43634
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
110 000 € 235 €/m²
  • Kod obiektowy 62212
  • Metry kw. 468 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
125 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 39849
  • Metry kw. 4946 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
130 000 € 279 €/m²
  • Kod obiektowy 35496
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 58989
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
100 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 35495
  • Metry kw. 465 m²
  • Odległość do plaży 14000 m

Subskrypcja newslettera