110 000 €
11 €/m²
Property 43634 photo 1
Property 43634 photo 2
Property 43634 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3,5 km
  • Odległość od lotniska: 40 km

Opis

Na sprzedaż Działka10000 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Teren posiada: dostęp do wody.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
90 000 € 430 €/m²
  • Kod obiektowy 35819
  • Metry kw. 209 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
110 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 39703
  • Metry kw. 8750 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
140 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 49039
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
100 000 € 270 €/m²
  • Kod obiektowy 48301
  • Metry kw. 370 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
160 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 20944
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
100 000 € 186 €/m²
  • Kod obiektowy 50159
  • Metry kw. 537 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
120 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 11465
  • Metry kw. 5250 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
95 000 € 105 €/m²
  • Kod obiektowy 63509
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
130 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 49322
  • Metry kw. 2400 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
130 000 € 260 €/m²
  • Kod obiektowy 58989
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera