200 000 €
350 €/m²
Property 49625 photo 1
Property 49625 photo 2
Property 49625 photo 3
Property 49625 photo 4
Property 49625 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 70 m
  • Odległość od lotniska: 62 km

Opis

Na sprzedaż Działka570 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 228 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
205 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 32434
  • Metry kw. 1232 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
200 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 35014
  • Metry kw. 3750 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
250 000 € 428 €/m²
  • Kod obiektowy 60996
  • Metry kw. 584 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
220 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 4731
  • Metry kw. 12081 m²
  • Odległość do plaży 410 m
Sprzedaż
250 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 11424
  • Metry kw. 4123 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
240 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 64902
  • Metry kw. 22765 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
180 000 € 3 €/m²
  • Kod obiektowy 7616
  • Metry kw. 59063 m²
  • Odległość do plaży 3800 m
Sprzedaż
270 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 61055
  • Metry kw. 5625 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
195 000 € 565 €/m²
  • Kod obiektowy 50944
  • Metry kw. 345 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
270 000 € 253 €/m²
  • Kod obiektowy 60709
  • Metry kw. 1063 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera