240 000 €
10 €/m²
Property 64902 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość od lotniska: 74 km

Opis

Na sprzedaż Działka22765 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 49580
  • Metry kw. 5800 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
250 000 € 277 €/m²
  • Kod obiektowy 29526
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
205 000 € 166 €/m²
  • Kod obiektowy 32434
  • Metry kw. 1232 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
195 000 € 108 €/m²
  • Kod obiektowy 39381
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
270 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 42070
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
220 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 23113
  • Metry kw. 4396 m²
  • Odległość do plaży 1900 m
Sprzedaż
200 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 11429
  • Metry kw. 6533 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
280 000 € 69 €/m²
  • Kod obiektowy 60687
  • Metry kw. 4050 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 65605
  • Metry kw. 812 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
250 000 € 428 €/m²
  • Kod obiektowy 60996
  • Metry kw. 584 m²
  • Odległość do plaży 750 m

Subskrypcja newslettera