130 000 €
17 €/m²
Property 49724 photo 1
Property 49724 photo 2
Property 49724 photo 3
Property 49724 photo 4
Property 49724 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 6800 m
  • Odległość od lotniska: 18 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka7600 metrów kwadratowych na Chalkidiki. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 46539
  • Metry kw. 9000 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
165 000 € 183 €/m²
  • Kod obiektowy 48331
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
175 000 € 87 €/m²
  • Kod obiektowy 48321
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
110 000 € 235 €/m²
  • Kod obiektowy 62212
  • Metry kw. 468 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
110 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 43634
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
150 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 43824
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
130 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 57322
  • Metry kw. 3221 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
190 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 42541
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
110 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 5434
  • Metry kw. 1320 m²
  • Odległość do plaży 25000 m
Sprzedaż
140 000 € 107 €/m²
  • Kod obiektowy 49039
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 50 m

Subskrypcja newslettera