Sprzedaż - Apartament 450 m² na Evii

Grecja Sterea Ellada Evia
310 000 €
689 €/m²
Property 51009 photo 1
Property 51009 photo 2
Property 51009 photo 3
Property 51009 photo 4
Property 51009 photo 5
Property 51009 photo 6
Property 51009 photo 7
  • Kod obiektowy 51009
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Apartament
  • Metry kw. 450 m²
  • Wielkosc gruntu 300 m²
  • Region Evia
  • Location Evia (Sterea Ellada)

Details

  • Rok budowy: 2008
  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość od lotniska: 54 km

Opis

Lokalizacja