250 000 €
3125 €/m²
Property 24068 photo 1
Property 24068 photo 2
Property 24068 photo 3
Property 24068 photo 4
Property 24068 photo 5

Details

  • Rok budowy: 1995
  • Rok remontu: 2005
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80 metrów kwadratów na Evii. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, trawę, grill, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
265 000 € 2264 €/m²
  • Kod obiektowy 6057
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
237 000 € 2633 €/m²
  • Kod obiektowy 6059
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
220 000 € 1692 €/m²
  • Kod obiektowy 9102
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
335 000 € 1675 €/m²
  • Kod obiektowy 9724
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
288 000 € 2133 €/m²
  • Kod obiektowy 12687
  • Metry kw. 135 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
250 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 24068
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
370 000 € 934 €/m²
  • Kod obiektowy 50786
  • Metry kw. 396 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
310 000 € 688 €/m²
  • Kod obiektowy 51009
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
327 000 € 1721 €/m²
  • Kod obiektowy 51174
  • Metry kw. 190 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
290 000 € 1705 €/m²
  • Kod obiektowy 56835
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera