290 000 €
1706 €/m²
Property 56835 photo 1
Property 56835 photo 2
Property 56835 photo 3
Property 56835 photo 4
Property 56835 photo 5
Property 56835 photo 6
Property 56835 photo 7
Property 56835 photo 8
Property 56835 photo 9
Property 56835 photo 10
Property 56835 photo 11
Property 56835 photo 12
Property 56835 photo 13
Property 56835 photo 14
Property 56835 photo 15
Property 56835 photo 16
Property 56835 photo 17

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 1996
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 120 m
  • Odległość od lotniska: 103 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 170 metrów kwadratów na Evii. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, 2 łazienek. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, ogrzewanie. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
265 000 € 2264 €/m²
  • Kod obiektowy 6057
  • Metry kw. 117 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
237 000 € 2633 €/m²
  • Kod obiektowy 6059
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
335 000 € 1675 €/m²
  • Kod obiektowy 9724
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
288 000 € 2133 €/m²
  • Kod obiektowy 12687
  • Metry kw. 135 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
250 000 € 3125 €/m²
  • Kod obiektowy 24068
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
370 000 € 934 €/m²
  • Kod obiektowy 50786
  • Metry kw. 396 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
310 000 € 688 €/m²
  • Kod obiektowy 51009
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
327 000 € 1721 €/m²
  • Kod obiektowy 51174
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
290 000 € 1705 €/m²
  • Kod obiektowy 56835
  • Metry kw. 170 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera