Sprzedaż - Działka 11811 m² w Limassol

Grecja Cypr Limassol
520 000 €
44 €/m²
Property 39811 photo 1
Property 39811 photo 2
Property 39811 photo 3
  • Kod obiektowy 39811
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 11811 m²
  • Region Limassol
  • Location Limassol (Cypr)

Details

  • Odległość do morza: 1800 m
  • Odległość od lotniska: 43 km

Opis

Na sprzedaż Działka11811 metrów kwadratowych w Limassol. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
750 000 € 143 €/m²
  • Kod obiektowy 28896
  • Metry kw. 5217 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
535 000 € 685 €/m²
  • Kod obiektowy 53059
  • Metry kw. 781 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
500 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 38231
  • Metry kw. 24500 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
690 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 48539
  • Metry kw. 6261 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
653 250 € 650 €/m²
  • Kod obiektowy 23386
  • Metry kw. 1005 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
650 000 € 764 €/m²
  • Kod obiektowy 41153
  • Metry kw. 850 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
613 600 € 650 €/m²
  • Kod obiektowy 23380
  • Metry kw. 944 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
520 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 39811
  • Metry kw. 11811 m²
  • Odległość do plaży 1800 m

Subskrypcja newslettera