Sprzedaż - Działka 16389 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka
569 000 €
34 €/m²
Property 51684 photo 1
Property 51684 photo 2
Property 51684 photo 3
  • Kod obiektowy 51684
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Działka
  • Wielkosc gruntu 16389 m²
  • Region Larnaca
  • Location Larnaka (Cypr)

Details

  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Opis

Na sprzedaż Działka16389 metrów kwadratowych w Larnace.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
735 000 € 184 €/m²
  • Kod obiektowy 53126
  • Metry kw. 3986 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
580 500 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 23400
  • Metry kw. 1161 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
550 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 37738
  • Metry kw. 7700 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
750 000 € 115 €/m²
  • Kod obiektowy 23781
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
750 000 € 143 €/m²
  • Kod obiektowy 28896
  • Metry kw. 5217 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
460 000 € 603 €/m²
  • Kod obiektowy 53061
  • Metry kw. 762 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
490 000 € 801 €/m²
  • Kod obiektowy 53060
  • Metry kw. 611 m²
  • Odległość do plaży 5200 m
Sprzedaż
500 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 38231
  • Metry kw. 24500 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
570 700 € 650 €/m²
  • Kod obiektowy 23378
  • Metry kw. 878 m²
  • Odległość do plaży 2200 m

Subskrypcja newslettera