Zastrzeżony
250 000 €
4237 €/m²
Property 51981 photo 1
Property 51981 photo 2
Property 51981 photo 3
Property 51981 photo 4
Property 51981 photo 5
Property 51981 photo 6
Property 51981 photo 7
Property 51981 photo 8
Property 51981 photo 9
Property 51981 photo 10
Property 51981 photo 11
Property 51981 photo 12
Property 51981 photo 13
Property 51981 photo 14
Property 51981 photo 15
Property 51981 photo 16
Property 51981 photo 17

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: gaz
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 80 m
  • Odległość od lotniska: 12 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59 metrów kwadratów w Salonikach. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, parking, winda, ogrzewanie.

THE PROPERTY IS RESERVED!

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
240 000 € 2285 €/m²
  • Kod obiektowy 63941
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
300 000 € 6000 €/m²
  • Kod obiektowy 63988
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
210 000 € 3333 €/m²
  • Kod obiektowy 64469
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
260 000 € 3466 €/m²
  • Kod obiektowy 64478
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
300 000 € 2912 €/m²
  • Kod obiektowy 64493
  • Metry kw. 103 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
310 000 € 3444 €/m²
  • Kod obiektowy 64543
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
330 000 € 3666 €/m²
  • Kod obiektowy 64546
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 3555 €/m²
  • Kod obiektowy 64548
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
290 000 € 3372 €/m²
  • Kod obiektowy 64591
  • Metry kw. 86 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
230 000 € 3432 €/m²
  • Kod obiektowy 64594
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera