Sprzedaż - Lokal użytkowy 830 m² w centralnej Gercji

Grecja Sterea Ellada Evia
Na zapytanie
Property 52441 photo 1
Property 52441 photo 2
Property 52441 photo 3
Property 52441 photo 4
Property 52441 photo 5
Property 52441 photo 6
Property 52441 photo 7
Property 52441 photo 8
Property 52441 photo 9
Property 52441 photo 10
Property 52441 photo 11
  • Kod obiektowy 52441
  • Na sprzedaż, do wynajęcia Sprzedaż
  • Typ Lokal użytkowy
  • Metry kw. 830 m²
  • Wielkosc gruntu 1002 m²
  • Region centralna Grecja
  • Location Evia (Sterea Ellada)

Details

  • Rok budowy: 2009
  • Odległość do morza: 1500 m

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
960 000 € 1371 €/m²
  • Kod obiektowy 3120
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 90000 m
Sprzedaż
130 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 7682
  • Metry kw. 4740 m²
  • Odległość do plaży 50000 m
Sprzedaż
2 200 000 €
  • Kod obiektowy 9217
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
750 000 € 535 €/m²
  • Kod obiektowy 18583
  • Metry kw. 1400 m²
  • Odległość do plaży 90000 m
Sprzedaż
95 000 € 833 €/m²
  • Kod obiektowy 36385
  • Metry kw. 114 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
250 000 € 1445 €/m²
  • Kod obiektowy 36557
  • Metry kw. 173 m²
  • Odległość do plaży 55000 m
Sprzedaż
790 000 € 2257 €/m²
  • Kod obiektowy 41893
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
420 000 € 2028 €/m²
  • Kod obiektowy 42020
  • Metry kw. 207 m²
  • Odległość do plaży 675 m

Subskrypcja newslettera