245 000 €
2450 €/m²
Property 5254 photo 1
Property 5254 photo 2
Property 5254 photo 3
Property 5254 photo 4
Property 5254 photo 5
Property 5254 photo 6
Property 5254 photo 7
Property 5254 photo 8

Details

  • Rok budowy: 1965
  • Liczba pokoi: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 100 m
  • Odległość od lotniska: 130 km

Usługi

  • Parking

Opis

Na sprzedaż2-piętrowy dom o powierzchni 100 metrów kwadratów na Evii. Parter się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienek. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Dom wolnostojący ma układ wewnętrzny także zawiera parking.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 1052 €/m²
  • Kod obiektowy 5169
  • Metry kw. 285 m²
  • Rooms 7
Sprzedaż
245 000 € 2450 €/m²
  • Kod obiektowy 5254
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
255 000 € 1275 €/m²
  • Kod obiektowy 6239
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
260 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 10023
  • Metry kw. 260 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
300 000 € 2970 €/m²
  • Kod obiektowy 15960
  • Metry kw. 101 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 645 €/m²
  • Kod obiektowy 24735
  • Metry kw. 480 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
250 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 39028
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
320 000 € 1684 €/m²
  • Kod obiektowy 40069
  • Metry kw. 190 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
365 000 € 1825 €/m²
  • Kod obiektowy 49626
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera