550 000 €
1447 €/m²
Property 5364 photo 1
Property 5364 photo 2
Property 5364 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż przewidziany jest budynek w dzielnicy Ateny Sepolia z 4 mieszkaniami, z powierzchnią mogącą służyć jako sklep oraz piwnicą o powierzchni 380 mkw.

Na pierwszym, drugim i trzecim piętrze znajdują się mieszkania o powierzchni 59 mkw. Na czwartym i piątym piętrze znajduje się kamienica (59 mkw na pierwszym poziomie, 35 mkw na drugim poziomie). Na półpiwnicy znajduje się przestrzeń, która może służyć jako sklep lub biuro.

Każdy apartament składa się z dwóch sypialni, salonu, jednej kuchni i łazienki. 

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
570 000 € 1583 €/m²
  • Kod obiektowy 60941
  • Metry kw. 360 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
650 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 47810
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
550 000 € 1447 €/m²
  • Kod obiektowy 5364
  • Metry kw. 380 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
650 000 € 1166 €/m²
  • Kod obiektowy 37660
  • Metry kw. 557 m²
  • Odległość do plaży 8300 m
Sprzedaż
680 000 € 1283 €/m²
  • Kod obiektowy 58993
  • Metry kw. 530 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
605 000 € 1188 €/m²
  • Kod obiektowy 63297
  • Metry kw. 509 m²
  • Rooms 15
Sprzedaż
700 000 € 1400 €/m²
  • Kod obiektowy 37149
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
770 000 € 1837 €/m²
  • Kod obiektowy 65844
  • Metry kw. 419 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
600 000 € 1071 €/m²
  • Kod obiektowy 54669
  • Metry kw. 560 m²
  • Odległość do plaży 15800 m

Subskrypcja newslettera