60 000 €
120 €/m²
Property 6185 photo 1
Property 6185 photo 2
Property 6185 photo 3
Property 6185 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość od lotniska: 200 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych na Evii. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 6545
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
50 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 6211
  • Metry kw. 530 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
85 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 50175
  • Metry kw. 1030 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
75 000 € 149 €/m²
  • Kod obiektowy 6228
  • Metry kw. 503 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 6184
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
75 000 € 214 €/m²
  • Kod obiektowy 6544
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 6185
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
86 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 5165
  • Metry kw. 1322 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
53 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 31438
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 2800 m

Subskrypcja newslettera