1 050 000 €
3500 €/m²
Property 54731 photo 1
Property 54731 photo 2
Property 54731 photo 3
Property 54731 photo 4
Property 54731 photo 5
Property 54731 photo 6
Property 54731 photo 7

Details

  • Rok budowy: 1972
  • Rok remontu: 2009
  • Liczba pokoi: 6
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Odległość do morza: 17500 m
  • Odległość od lotniska: 24 km

Usługi

  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 300 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 2 pięter. Parter się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka. Budynek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, markiza, ogród, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
850 000 € 1049 €/m²
  • Kod obiektowy 44408
  • Metry kw. 810 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
960 000 € 1399 €/m²
  • Kod obiektowy 60875
  • Metry kw. 686 m²
  • Odległość do plaży 560 m
Sprzedaż
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Kod obiektowy 42693
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
1 070 000 € 2341 €/m²
  • Kod obiektowy 14855
  • Metry kw. 457 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
850 000 € 3400 €/m²
  • Kod obiektowy 36233
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
950 000 € 1900 €/m²
  • Kod obiektowy 34841
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
1 435 000 € 2050 €/m²
  • Kod obiektowy 39124
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 10500 m
Sprzedaż
1 400 000 € 4666 €/m²
  • Kod obiektowy 23142
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
960 000 € 2051 €/m²
  • Kod obiektowy 47328
  • Metry kw. 468 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • Kod obiektowy 62391
  • Metry kw. 645 m²
  • Odległość do plaży 8498 m

Subskrypcja newslettera