900 000 € 750 000 €
1163 €/m²
Property 62391 photo 1
Property 62391 photo 2
Property 62391 photo 3
Property 62391 photo 4
Property 62391 photo 5
Property 62391 photo 6
Property 62391 photo 7
Property 62391 photo 8
Property 62391 photo 9
Property 62391 photo 10

Details

  • Rok budowy: 1997
  • System ogrzewania: diesel
  • Odległość do morza: 8498 m
  • Odległość od lotniska: 39 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 645 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 0 pięter. Budynek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera parking, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
920 000 € 1869 €/m²
  • Kod obiektowy 49129
  • Metry kw. 492 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
770 000 € 1837 €/m²
  • Kod obiektowy 65844
  • Metry kw. 419 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 170 000 € 1700 €/m²
  • Kod obiektowy 38779
  • Metry kw. 688 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
890 000 € 1207 €/m²
  • Kod obiektowy 20539
  • Metry kw. 737 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • Kod obiektowy 62391
  • Metry kw. 645 m²
  • Odległość do plaży 8498 m
Sprzedaż
850 000 € 1049 €/m²
  • Kod obiektowy 44408
  • Metry kw. 810 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
950 000 € 1583 €/m²
  • Kod obiektowy 12070
  • Metry kw. 600 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
1 300 000 € 3051 €/m²
  • Kod obiektowy 19115
  • Metry kw. 426 m²
  • Odległość do plaży 8000 m

Subskrypcja newslettera