Sprzedaż - Budynek 810 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Wschód Gerakas
850 000 €
1049 €/m²
Property 44408 photo 1
Property 44408 photo 2
Property 44408 photo 3
Property 44408 photo 4

Details

  • Rok budowy: 2006
  • Warunek: W budowie
  • Odległość do morza: 13000 m
  • Odległość od lotniska: 25 km

Opis

Na sprzedaż budynek o powierzhcni 810 metrów kwadratów w Atenach. budynek składa się z 0 pięter. Budynek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja