500 000 €
3497 €/m²
Property 56921 photo 1
Property 56921 photo 2
Property 56921 photo 3
Property 56921 photo 4
Property 56921 photo 5
Property 56921 photo 6
Property 56921 photo 7
Property 56921 photo 8
Property 56921 photo 9
Property 56921 photo 10
Property 56921 photo 11
Property 56921 photo 12

Details

  • Rok budowy: 2002
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż 3-piętrowa willa o powierzchni 143 metrów kwadratów na Krecie. Parter się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Drugie piętro się z Willa ma układ wewnętrzny Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, basen, parking, trawę, garaż, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 4300 €/m²
  • Kod obiektowy 44007
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 450 000 € 4411 €/m²
  • Kod obiektowy 46854
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
442 000 € 315 000 € 2423 €/m²
  • Kod obiektowy 50232
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
490 000 € 2197 €/m²
  • Kod obiektowy 54643
  • Metry kw. 223 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
499 000 € 1996 €/m²
  • Kod obiektowy 55969
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
500 000 € 4032 €/m²
  • Kod obiektowy 56919
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Rekomendowane Sprzedaż
475 000 € 5107 €/m²
  • Kod obiektowy 61594
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 3
Rekomendowane Sprzedaż
499 000 € 3615 €/m²
  • Kod obiektowy 61603
  • Metry kw. 138 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
495 000 € 2877 €/m²
  • Kod obiektowy 64164
  • Metry kw. 172 m²
  • Rooms 6
Rekomendowane Sprzedaż
449 000 € 4317 €/m²
  • Kod obiektowy 64708
  • Metry kw. 104 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera