O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Budynek 835 m² w Atenach
Grecja
Attyka
Ateny - Południe
Voula
Voula - Centrum
Na zapytanie
Kod obiektowy
57228
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Budynek
Metry kw.
835 m²
Wielkosc gruntu
612 m²
Region
Ateny
Location
Voula - Centrum (Voula) | Ateny - Południe (Attyka)
Details
Rok budowy:
2024
Odległość do morza:
500 m
Odległość od lotniska:
23 km
Opis
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
Na zapytanie
Budynek 450 m² Ateny
Ateny
Kod obiektowy
42668
Metry kw.
450 m²
Odległość do plaży
400 m
Sprzedaż
650 000 €
1166 €/m²
Budynek 557 m² Ateny
Ateny
Kod obiektowy
37660
Metry kw.
557 m²
Odległość do plaży
8300 m
Sprzedaż
1 500 000 €
4807 €/m²
Budynek 312 m² Ateny
Ateny
Kod obiektowy
46897
Metry kw.
312 m²
Odległość do plaży
8500 m
Sprzedaż
2 000 000 €
3636 €/m²
Budynek 550 m² Ateny
Ateny
Kod obiektowy
35593
Metry kw.
550 m²
Odległość do plaży
13000 m
Sprzedaż
850 000 €
2151 €/m²
Budynek 395 m² Ateny
Ateny
Kod obiektowy
62765
Metry kw.
395 m²
Sprzedaż
450 000 €
769 €/m²
Budynek 585 m² Ateny
Ateny
Kod obiektowy
40587
Metry kw.
585 m²
Sprzedaż
1 500 000 €
1851 €/m²
Budynek 810 m² Ateny
Ateny
Kod obiektowy
56119
Metry kw.
810 m²
Rooms
13
Sprzedaż
1 150 000 €
2738 €/m²
Budynek 420 m² Ateny
Ateny
Kod obiektowy
36924
Metry kw.
420 m²
Rooms
9
Sprzedaż
900 000 €
750 000 €
1162 €/m²
Budynek 645 m² Ateny
Ateny
Kod obiektowy
62391
Metry kw.
645 m²
Odległość do plaży
8498 m
Sprzedaż
550 000 €
1603 €/m²
Budynek 343 m² Ateny
Ateny
Kod obiektowy
52819
Metry kw.
343 m²
Odległość do plaży
7000 m
Evgeniya Tsekrekos
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
Poproś o więcej szczegółów dotyczących nieruchomości.
Zarezerwuj inspekcje nieruchomości.
Wyrazam zgode na przechowywanie przez moja strone przeslanych przeze mnie informacji, aby mogly odpowiedziec na moje zapytanie, zgodnie z
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1