O nas
Biura i pracownicy
Nasze biura
Życie firmy
+30 2310 591 431
Rekonstrukcja budynków
Modelowanie i wizualizacja projektów 3D
Kredytowanie
Sprzedaż - Działka 37460 m² w Nikozji
Grecja
Cypr
Nikozja
Centrum Lefkozja - Nikozja
206 400 €
5 €/m²
Kod obiektowy
57595
Na sprzedaż, do wynajęcia
Sprzedaż
Typ
Działka
Wielkosc gruntu
37460 m²
Region
Nikozja
Location
Cypr (Cypr) | Centrum Lefkozja - Nikozja (Nikozja)
Details
Opis
Na sprzedaż Działka37460 metrów kwadratowych w Nikozji.
Lokalizacja
Podobne obiekty
Sprzedaż
270 000 €
409 €/m²
Działka 660 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
26338
Metry kw.
660 m²
Odległość do plaży
7500 m
Sprzedaż
180 000 €
84 €/m²
Działka 2119 m² Nikozja
Nikozja
Kod obiektowy
54504
Metry kw.
2119 m²
Sprzedaż
180 000 €
240 €/m²
Działka 750 m² Larnaca
Larnaca
Kod obiektowy
37945
Metry kw.
750 m²
Odległość do plaży
3600 m
Sprzedaż
295 000 €
14 €/m²
Działka 20857 m² Ayia Napa
Ayia Napa
Kod obiektowy
58804
Metry kw.
20857 m²
Sprzedaż
267 550 €
213 €/m²
Działka 1253 m² Nikozja
Nikozja
Kod obiektowy
25714
Metry kw.
1253 m²
Sprzedaż
220 000 €
180 000 €
139 €/m²
Działka 1293 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
40527
Metry kw.
1293 m²
Odległość do plaży
1500 m
Sprzedaż
267 550 €
213 €/m²
Działka 1255 m² Nikozja
Nikozja
Kod obiektowy
25715
Metry kw.
1255 m²
Sprzedaż
300 000 €
125 €/m²
Działka 2385 m² Limassol
Limassol
Kod obiektowy
43792
Metry kw.
2385 m²
Odległość do plaży
2000 m
Sprzedaż
270 000 €
29 €/m²
Działka 9160 m² Ayia Napa
Ayia Napa
Kod obiektowy
58691
Metry kw.
9160 m²
Sprzedaż
185 000 €
3 €/m²
Działka 60537 m² Larnaca
Larnaca
Kod obiektowy
58901
Metry kw.
60537 m²
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1
Floor to
--
parter
Piętro 1
Entresol
Piętro 2
Piętro 3
Piętro 4
Piętro 5
Piętro 6
Piętro 7
Piętro 8
piętro 8+
penthouse
loft
Piętro 1