3 500 000 €
7000 €/m²
Property 58324 photo 1
Property 58324 photo 2
Property 58324 photo 3
Property 58324 photo 4
Property 58324 photo 5
Property 58324 photo 6
Property 58324 photo 7
Property 58324 photo 8
Property 58324 photo 9
Property 58324 photo 10
Property 58324 photo 11
Property 58324 photo 12
Property 58324 photo 13
Property 58324 photo 14
Property 58324 photo 15
Property 58324 photo 16
Property 58324 photo 17
Property 58324 photo 18
Property 58324 photo 19
Property 58324 photo 20
Property 58324 photo 21
Property 58324 photo 22
Property 58324 photo 23
Property 58324 photo 24
Property 58324 photo 25
Property 58324 photo 26
Property 58324 photo 27
Property 58324 photo 28
Property 58324 photo 29
Property 58324 photo 30
Property 58324 photo 31
Property 58324 photo 32
Property 58324 photo 33
Property 58324 photo 34
Property 58324 photo 35
Property 58324 photo 36
Property 58324 photo 37
Property 58324 photo 38
Property 58324 photo 39
Property 58324 photo 40
Property 58324 photo 41
Property 58324 photo 42
Property 58324 photo 43
Property 58324 photo 44
Property 58324 photo 45
Property 58324 photo 46
Property 58324 photo 47
Property 58324 photo 48
Property 58324 photo 49
Property 58324 photo 50
Property 58324 photo 51
Property 58324 photo 52
Property 58324 photo 53
Property 58324 photo 54
Property 58324 photo 55
Property 58324 photo 56
Property 58324 photo 57
Property 58324 photo 58
Property 58324 photo 59

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 3000 km
  • Odległość od lotniska: 34 km

Sprzedaż
3 500 000 € 7000 €/m²
  • Kod obiektowy 58324
  • Metry kw. 500 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
3 400 000 € 5666 €/m²
  • Kod obiektowy 51148
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
3 200 000 € 7881 €/m²
  • Kod obiektowy 54602
  • Metry kw. 406 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
4 198 000 € 13159 €/m²
  • Kod obiektowy 58524
  • Metry kw. 319 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod obiektowy 49030
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
5 200 000 € 7162 €/m²
  • Kod obiektowy 56468
  • Metry kw. 726 m²
  • Rooms 10
Sprzedaż
4 000 000 € 9090 €/m²
  • Kod obiektowy 51440
  • Metry kw. 440 m²
  • Rooms 7

Subskrypcja newslettera