Sprzedaż - Działka 66220 m² w Larnace

Grecja Cypr Larnaka Larnaka
670 000 €
10 €/m²
Property 58676 photo 1
Property 58676 photo 2
Property 58676 photo 3
Property 58676 photo 4
Property 58676 photo 5
Property 58676 photo 6

Details

Opis

Na sprzedaż Działka66220 metrów kwadratowych w Larnace.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 28897
  • Metry kw. 40000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
850 000 € 263 €/m²
  • Kod obiektowy 40530
  • Metry kw. 3222 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
653 250 € 650 €/m²
  • Kod obiektowy 23386
  • Metry kw. 1005 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
600 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 39848
  • Metry kw. 12041 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
569 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 51684
  • Metry kw. 16389 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
580 500 € 500 €/m²
  • Kod obiektowy 23400
  • Metry kw. 1161 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
690 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 48539
  • Metry kw. 6261 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
750 000 € 115 €/m²
  • Kod obiektowy 23781
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
616 850 € 650 €/m²
  • Kod obiektowy 23387
  • Metry kw. 949 m²
  • Odległość do plaży 2200 m

Subskrypcja newslettera