180 000 €
2813 €/m²
Property 59018 photo 1
Property 59018 photo 2
Property 59018 photo 3
Property 59018 photo 4

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 3
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 metrów kwadratów na Chalkidiki. Mieszkanie znajduje się na na parterze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ rożny także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
163 000 € 1697 €/m²
  • Kod obiektowy 7255
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 1384 €/m²
  • Kod obiektowy 8006
  • Metry kw. 130 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
155 000 € 3690 €/m²
  • Kod obiektowy 37171
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
205 000 € 2050 €/m²
  • Kod obiektowy 55871
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
180 000 € 2812 €/m²
  • Kod obiektowy 59018
  • Metry kw. 64 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
165 000 € 2946 €/m²
  • Kod obiektowy 59020
  • Metry kw. 56 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
150 000 € 2941 €/m²
  • Kod obiektowy 59027
  • Metry kw. 51 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
155 000 € 3039 €/m²
  • Kod obiektowy 59030
  • Metry kw. 51 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
150 000 € 3260 €/m²
  • Kod obiektowy 63373
  • Metry kw. 46 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
185 000 € 3189 €/m²
  • Kod obiektowy 63383
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera