163 000 €
1698 €/m²
Property 7255 photo 1
Property 7255 photo 2
Property 7255 photo 3
Property 7255 photo 4
Property 7255 photo 5
Property 7255 photo 6
Property 7255 photo 7
Property 7255 photo 8
Property 7255 photo 9
Property 7255 photo 10
Property 7255 photo 11
Property 7255 photo 12
Property 7255 photo 13
Property 7255 photo 14

Details

  • Rok budowy: 2007
  • Liczba pokoi: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 21 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 96 metrów kwadratów na Chalkidiki. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na morze. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
155 000 € 3690 €/m²
  • Kod obiektowy 37171
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 2978 €/m²
  • Kod obiektowy 59021
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
145 000 € 2959 €/m²
  • Kod obiektowy 59026
  • Metry kw. 49 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
150 000 € 2941 €/m²
  • Kod obiektowy 59027
  • Metry kw. 51 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
145 000 € 3085 €/m²
  • Kod obiektowy 59028
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 3181 €/m²
  • Kod obiektowy 59035
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod obiektowy 62382
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 2327 €/m²
  • Kod obiektowy 63715
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 2413 €/m²
  • Kod obiektowy 63716
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 2978 €/m²
  • Kod obiektowy 66139
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera