140 000 €
2979 €/m²
Property 59021 photo 1
Property 59021 photo 2
Property 59021 photo 3
Property 59021 photo 4
Property 59021 photo 5
Property 59021 photo 6
Property 59021 photo 7
Property 59021 photo 8
Property 59021 photo 9
Property 59021 photo 10

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2026
  • Liczba pokoi: 2
  • Warunek: W budowie
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 metrów kwadratów na Chalkidiki. Mieszkanie znajduje się na na pierwszym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera kolektor słoneczny, klimatyzacja, parking, winda, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
163 000 € 1697 €/m²
  • Kod obiektowy 7255
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
135 000 € 2700 €/m²
  • Kod obiektowy 44557
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 2978 €/m²
  • Kod obiektowy 59021
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 3181 €/m²
  • Kod obiektowy 59035
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 3461 €/m²
  • Kod obiektowy 61167
  • Metry kw. 39 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 2250 €/m²
  • Kod obiektowy 62382
  • Metry kw. 60 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
130 000 € 2363 €/m²
  • Kod obiektowy 62793
  • Metry kw. 55 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
130 000 € 2321 €/m²
  • Kod obiektowy 63714
  • Metry kw. 56 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
135 000 € 2327 €/m²
  • Kod obiektowy 63715
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
140 000 € 2413 €/m²
  • Kod obiektowy 63716
  • Metry kw. 58 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera