245 000 €
2042 €/m²
Property 59204 photo 1
Property 59204 photo 2
Property 59204 photo 3
Property 59204 photo 4
Property 59204 photo 5
Property 59204 photo 6
Property 59204 photo 7
Property 59204 photo 8
Property 59204 photo 9
Property 59204 photo 10
Property 59204 photo 11
Property 59204 photo 12
Property 59204 photo 13
Property 59204 photo 14
Property 59204 photo 15
Property 59204 photo 16
Property 59204 photo 17
Property 59204 photo 18
Property 59204 photo 19

Details

  • Piętro: Piętro 2
  • Rok budowy: 1985
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 8700 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Usługi

  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 120 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry.także zawiera kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, markiza, ogrzewanie, spiżarnia. Budynek bez windy.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
290 000 € 3670 €/m²
  • Kod obiektowy 59803
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 3787 €/m²
  • Kod obiektowy 59804
  • Metry kw. 66 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
310 000 € 4492 €/m²
  • Kod obiektowy 59830
  • Metry kw. 69 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
320 000 € 4324 €/m²
  • Kod obiektowy 59869
  • Metry kw. 74 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 3513 €/m²
  • Kod obiektowy 59922
  • Metry kw. 74 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 3375 €/m²
  • Kod obiektowy 59923
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 2967 €/m²
  • Kod obiektowy 59955
  • Metry kw. 91 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
315 000 € 3150 €/m²
  • Kod obiektowy 60035
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
265 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 60141
  • Metry kw. 53 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod obiektowy 60142
  • Metry kw. 36 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera