250 000 €
6944 €/m²
Property 60142 photo 1
Property 60142 photo 2
Property 60142 photo 3
Property 60142 photo 4
Property 60142 photo 5
Property 60142 photo 6
Property 60142 photo 7
Property 60142 photo 8
Property 60142 photo 9
Property 60142 photo 10
Property 60142 photo 11
Property 60142 photo 12
Property 60142 photo 13
Property 60142 photo 14
Property 60142 photo 15
Property 60142 photo 16
Property 60142 photo 17
Property 60142 photo 18
Property 60142 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 11
  • Piętro: Piętro 3
  • Rok budowy: 2003
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Usługi

  • Winda
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
350 000 € 3398 €/m²
  • Kod obiektowy 55904
  • Metry kw. 103 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
345 000 € 3382 €/m²
  • Kod obiektowy 55905
  • Metry kw. 102 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
340 000 € 3505 €/m²
  • Kod obiektowy 55906
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
330 000 € 3437 €/m²
  • Kod obiektowy 55907
  • Metry kw. 96 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
320 000 € 4266 €/m²
  • Kod obiektowy 56074
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
336 000 € 4048 €/m²
  • Kod obiektowy 56251
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
342 000 € 4120 €/m²
  • Kod obiektowy 56252
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
347 000 € 4180 €/m²
  • Kod obiektowy 56253
  • Metry kw. 83 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
351 000 € 4443 €/m²
  • Kod obiektowy 56254
  • Metry kw. 79 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
235 000 € 2526 €/m²
  • Kod obiektowy 56341
  • Metry kw. 93 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera