Sprzedaż - Działka 10576 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Elia
490 000 € 480 000 €
45 €/m²
Property 59627 photo 1
Property 59627 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 200 m
  • Odległość od lotniska: 80 km

Opis

Na sprzedaż Działka10576 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 450 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 47642
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
650 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 33455
  • Metry kw. 19895 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
520 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 30611
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
700 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 40127
  • Metry kw. 8687 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
550 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 48411
  • Metry kw. 12300 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
400 000 € 442 €/m²
  • Kod obiektowy 66018
  • Metry kw. 903 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
600 000 € 211 €/m²
  • Kod obiektowy 65598
  • Metry kw. 2835 m²
  • Odległość do plaży 120 m
Sprzedaż
470 000 € 453 €/m²
  • Kod obiektowy 2737
  • Metry kw. 1037 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
500 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 41061
  • Metry kw. 10018 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 15174
  • Metry kw. 6974 m²
  • Odległość do plaży 5 m

Subskrypcja newslettera