350 000 €
5000 €/m²
Property 59695 photo 1
Property 59695 photo 2
Property 59695 photo 3
Property 59695 photo 4
Property 59695 photo 5
Property 59695 photo 6
Property 59695 photo 7
Property 59695 photo 8
Property 59695 photo 9
Property 59695 photo 10

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 30 km

Sprzedaż
500 000 € 3496 €/m²
  • Kod obiektowy 56923
  • Metry kw. 143 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
500 000 € 4032 €/m²
  • Kod obiektowy 56919
  • Metry kw. 124 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
499 000 € 1996 €/m²
  • Kod obiektowy 55969
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
350 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 59695
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
520 000 € 2080 €/m²
  • Kod obiektowy 65972
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 9
Sprzedaż
430 000 € 4300 €/m²
  • Kod obiektowy 44007
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
495 000 € 2877 €/m²
  • Kod obiektowy 64164
  • Metry kw. 172 m²
  • Rooms 6

Subskrypcja newslettera