300 000 €
3614 €/m²
Property 59801 photo 1
Property 59801 photo 2
Property 59801 photo 3
Property 59801 photo 4
Property 59801 photo 5
Property 59801 photo 6
Property 59801 photo 7
Property 59801 photo 8
Property 59801 photo 9

Details

  • Piętro: Piętro 3
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 3
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 42 km

Usługi

  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 83 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 2 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni także zawiera kominek, klimatyzacja, markiza, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
262 500 € 6104 €/m²
  • Kod obiektowy 62801
  • Metry kw. 43 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
257 000 € 6119 €/m²
  • Kod obiektowy 62802
  • Metry kw. 42 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 6944 €/m²
  • Kod obiektowy 62803
  • Metry kw. 36 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
261 000 € 6365 €/m²
  • Kod obiektowy 62804
  • Metry kw. 41 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 6756 €/m²
  • Kod obiektowy 62805
  • Metry kw. 37 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
290 000 € 3625 €/m²
  • Kod obiektowy 62867
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
299 000 € 6361 €/m²
  • Kod obiektowy 62955
  • Metry kw. 47 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
293 000 € 6369 €/m²
  • Kod obiektowy 62956
  • Metry kw. 46 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
250 000 € 11363 €/m²
  • Kod obiektowy 62959
  • Metry kw. 22 m²
  • Odległość do plaży 4148 m
Sprzedaż
250 000 € 9615 €/m²
  • Kod obiektowy 62960
  • Metry kw. 26 m²
  • Odległość do plaży 4148 m

Subskrypcja newslettera