2 300 000 €
121 €/m²
Property 59993 photo 1
Property 59993 photo 2
Property 59993 photo 3
Property 59993 photo 4
Property 59993 photo 5
Property 59993 photo 6
Property 59993 photo 7
Property 59993 photo 8
Property 59993 photo 9
Property 59993 photo 10
Property 59993 photo 11
Property 59993 photo 12
Property 59993 photo 13
Property 59993 photo 14
Property 59993 photo 15
Property 59993 photo 16
Property 59993 photo 17
Property 59993 photo 18
Property 59993 photo 19
Property 59993 photo 20
Property 59993 photo 21
Property 59993 photo 22
Property 59993 photo 23

Details

  • Odległość do morza: 50 m
  • Odległość od lotniska: 46 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka19000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Trwają prace nad integracją projektu z planem miasta. Teren posiada: struktura, studnia, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 3800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 900 000 € 158 €/m²
  • Kod obiektowy 18043
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
2 000 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 59632
  • Metry kw. 23000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
2 000 000 € 2222 €/m²
  • Kod obiektowy 60079
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
3 000 000 € 521 €/m²
  • Kod obiektowy 14462
  • Metry kw. 5751 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
2 200 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 28884
  • Metry kw. 36000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
2 500 000 € 147 €/m²
  • Kod obiektowy 50392
  • Metry kw. 17000 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
2 500 000 € 213 €/m²
  • Kod obiektowy 56759
  • Metry kw. 11688 m²
  • Odległość do plaży 480 m
Sprzedaż
2 300 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 59993
  • Metry kw. 19000 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
3 200 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 10763
  • Metry kw. 26625 m²
  • Odległość do plaży 6 m

Subskrypcja newslettera