Sprzedaż - Działka 12000 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Sarti powiedział:
1 900 000 €
158 €/m²
Property 18043 photo 1
Property 18043 photo 2
Property 18043 photo 3
Property 18043 photo 4
Property 18043 photo 5
Property 18043 photo 6
Property 18043 photo 7
Property 18043 photo 8
Property 18043 photo 9
Property 18043 photo 10
Property 18043 photo 11
Property 18043 photo 12
Property 18043 photo 13
Property 18043 photo 14
Property 18043 photo 15

Details

  • Odległość do morza: 5 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 130 km

Opis

Na sprzedaż Działka12000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja