250 000 €
6944 €/m²
Property 60150 photo 1
Property 60150 photo 2
Property 60150 photo 3
Property 60150 photo 4
Property 60150 photo 5
Property 60150 photo 6
Property 60150 photo 7
Property 60150 photo 8
Property 60150 photo 9
Property 60150 photo 10
Property 60150 photo 11
Property 60150 photo 12
Property 60150 photo 13
Property 60150 photo 14
Property 60150 photo 15
Property 60150 photo 16
Property 60150 photo 17
Property 60150 photo 18
Property 60150 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 11
  • Piętro: Piętro 4
  • Rok budowy: 2003
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 1
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Usługi

  • Winda
  • Wifi
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na trzecim piętrze piętrze i skłąda się z salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.także zawiera klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
240 000 € 3116 €/m²
  • Kod obiektowy 56605
  • Metry kw. 77 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
230 000 € 220 000 € 2682 €/m²
  • Kod obiektowy 56643
  • Metry kw. 82 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
230 000 € 2555 €/m²
  • Kod obiektowy 56793
  • Metry kw. 90 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 2577 €/m²
  • Kod obiektowy 57508
  • Metry kw. 97 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
250 000 € 4464 €/m²
  • Kod obiektowy 57690
  • Metry kw. 56 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
235 000 € 215 000 € 4300 €/m²
  • Kod obiektowy 57707
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
230 000 € 162 000 € 2571 €/m²
  • Kod obiektowy 58280
  • Metry kw. 63 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
250 000 € 3378 €/m²
  • Kod obiektowy 59048
  • Metry kw. 74 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
245 000 € 2041 €/m²
  • Kod obiektowy 59204
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
235 000 € 3133 €/m²
  • Kod obiektowy 60915
  • Metry kw. 75 m²
  • Rooms 3

Subskrypcja newslettera