275 000 €
5851 €/m²
Property 60158 photo 1
Property 60158 photo 2
Property 60158 photo 3
Property 60158 photo 4
Property 60158 photo 5
Property 60158 photo 6
Property 60158 photo 7
Property 60158 photo 8
Property 60158 photo 9
Property 60158 photo 10
Property 60158 photo 11
Property 60158 photo 12
Property 60158 photo 13
Property 60158 photo 14
Property 60158 photo 15
Property 60158 photo 16
Property 60158 photo 17
Property 60158 photo 18
Property 60158 photo 19

Details

  • Liczba pięter: 11
  • Piętro: Piętro 6
  • Rok budowy: 2003
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 2
  • System ogrzewania: elektryczny
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 49 km

Usługi

  • Winda
  • Wifi
  • Magazyn
  • Golden Visa

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na piątym piętrze piętrze i skłąda się z jedna sypialnia, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, spiżarnia. Apartament ma układ przedni także zawiera klimatyzacja, winda, ogrzewanie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
275 000 € 3437 €/m²
  • Kod obiektowy 65069
  • Metry kw. 80 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
255 000 € 4180 €/m²
  • Kod obiektowy 65116
  • Metry kw. 61 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
260 000 € 10000 €/m²
  • Kod obiektowy 65210
  • Metry kw. 26 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
263 000 € 5977 €/m²
  • Kod obiektowy 65216
  • Metry kw. 44 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
275 000 € 3928 €/m²
  • Kod obiektowy 65239
  • Metry kw. 70 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
280 000 € 4179 €/m²
  • Kod obiektowy 65299
  • Metry kw. 67 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
270 000 € 5744 €/m²
  • Kod obiektowy 65317
  • Metry kw. 47 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 7941 €/m²
  • Kod obiektowy 65319
  • Metry kw. 34 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 5400 €/m²
  • Kod obiektowy 65320
  • Metry kw. 50 m²
  • Rooms 2
Sprzedaż
270 000 € 6750 €/m²
  • Kod obiektowy 65348
  • Metry kw. 40 m²
  • Rooms 2

Subskrypcja newslettera