Sprzedaż - Działka 207 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Partenony
90 000 €
434 €/m²
Property 60183 photo 1
Property 60183 photo 2

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,5
  • Odległość do morza: 5000 m
  • Odległość od lotniska: 87 km

Opis

Na sprzedaż Działka207 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 104 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja