Sprzedaż - Działka 500 m² na Sithonii (Chalkidki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Sithonia Sikia Sikia
100 000 €
200 €/m²
Property 60492 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 150 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 140 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
92 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 65634
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
110 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 22070
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 596 m
Sprzedaż
130 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 22889
  • Metry kw. 4002 m²
  • Odległość do plaży 820 m
Sprzedaż
145 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 26504
  • Metry kw. 10800 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
130 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 35776
  • Metry kw. 1300 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
105 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 12724
  • Metry kw. 3900 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
120 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 59910
  • Metry kw. 1206 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
120 000 € 400 €/m²
  • Kod obiektowy 39027
  • Metry kw. 300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
92 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 65637
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
100 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 31876
  • Metry kw. 4800 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera