100 000 €
12 €/m²
Property 61412 photo 1
Property 61412 photo 2
Property 61412 photo 3
Property 61412 photo 4
Property 61412 photo 5
Property 61412 photo 6
Property 61412 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 870 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,3 km
  • Odległość od lotniska: 71 km

Opis

Na sprzedaż Działka8000 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
130 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 36566
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
85 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 48421
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
130 000 € 288 €/m²
  • Kod obiektowy 24776
  • Metry kw. 450 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
92 000 € 230 €/m²
  • Kod obiektowy 65636
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
90 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 37320
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
105 000 € 57 €/m²
  • Kod obiektowy 2667
  • Metry kw. 1830 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
100 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 59551
  • Metry kw. 792 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
130 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 23721
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
131 500 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 2665
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
110 000 € 220 €/m²
  • Kod obiektowy 22070
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 596 m

Subskrypcja newslettera