580 000 €
5524 €/m²
Property 60367 photo 1
Property 60367 photo 2
Property 60367 photo 3
Property 60367 photo 4

Details

  • Piętro: Piętro 7
  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Podwójna szyba

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 105 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na szóstym piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera basen komunalny, kominek, parking, winda, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
650 000 € 5652 €/m²
  • Kod obiektowy 64139
  • Metry kw. 115 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
550 000 € 2291 €/m²
  • Kod obiektowy 33477
  • Metry kw. 240 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 6250 €/m²
  • Kod obiektowy 36714
  • Metry kw. 128 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 50894
  • Metry kw. 240 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod obiektowy 60366
  • Metry kw. 105 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
675 000 € 3750 €/m²
  • Kod obiektowy 56769
  • Metry kw. 180 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
800 000 € 1975 €/m²
  • Kod obiektowy 52316
  • Metry kw. 405 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
500 000 € 5102 €/m²
  • Kod obiektowy 65814
  • Metry kw. 98 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
850 000 € 6692 €/m²
  • Kod obiektowy 58091
  • Metry kw. 127 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
800 000 € 4571 €/m²
  • Kod obiektowy 34147
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera