650 000 €
5652 €/m²
Property 64139 photo 1
Property 64139 photo 2
Property 64139 photo 3
Property 64139 photo 4
Property 64139 photo 5
Property 64139 photo 6
Property 64139 photo 7
Property 64139 photo 8
Property 64139 photo 9
Property 64139 photo 10
Property 64139 photo 11
Property 64139 photo 12
Property 64139 photo 13
Property 64139 photo 14
Property 64139 photo 15
Property 64139 photo 16
Property 64139 photo 17
Property 64139 photo 18
Property 64139 photo 19
Property 64139 photo 20
Property 64139 photo 21

Details

  • Piętro: Piętro 3
  • Rok budowy: 1985
  • Rok remontu: 2025
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: gaz
  • Type of flooring: tiles/wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Odległość do morza: 610 m
  • Odległość od lotniska: 30 km

Opis

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 115 metrów kwadratów w Atenach. Mieszkanie znajduje się na na drugim piętrze piętrze i skłąda się z 3 sypialnie, salon z kuchnią, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Apartament ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na miasto.także zawiera kominek, klimatyzacja, markiza, parking, ogród, winda, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
597 000 € 2926 €/m²
  • Kod obiektowy 50958
  • Metry kw. 204 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
950 000 € 7251 €/m²
  • Kod obiektowy 64741
  • Metry kw. 131 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
525 000 € 3500 €/m²
  • Kod obiektowy 44830
  • Metry kw. 150 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
530 000 € 4491 €/m²
  • Kod obiektowy 65334
  • Metry kw. 118 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
596 000 € 6850 €/m²
  • Kod obiektowy 65343
  • Metry kw. 87 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod obiektowy 59703
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
650 000 € 4642 €/m²
  • Kod obiektowy 56370
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 3
Sprzedaż
610 000 € 5596 €/m²
  • Kod obiektowy 64675
  • Metry kw. 109 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera