1 300 000 €
5306 €/m²
Property 60412 photo 1
Property 60412 photo 2
Property 60412 photo 3
Property 60412 photo 4

Details

  • Rok budowy: 2024
  • Liczba pokoi: 5
  • System ogrzewania: gaz
  • Warunek: W budowie
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość od lotniska: 33 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 245 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Siódme piętro się z jedna sypialnia, salon, jedna kuchnia, jedna kuchnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC. Ósme piętro się z 2 sypialnie, 2 łazienek z prysznicem oraz WC. ninth floor się z jedna sypialnia, jedna łazienka z prysznicem oraz WC, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok.także zawiera kominek, basen, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 56947
  • Metry kw. 224 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 100 000 € 7586 €/m²
  • Kod obiektowy 62558
  • Metry kw. 145 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 600 000 € 8333 €/m²
  • Kod obiektowy 61407
  • Metry kw. 192 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Kod obiektowy 57179
  • Metry kw. 390 m²
  • Rooms 5
Sprzedaż
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod obiektowy 64232
  • Metry kw. 300 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 650 000 € 6600 €/m²
  • Kod obiektowy 3143
  • Metry kw. 250 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 550 000 € 3875 €/m²
  • Kod obiektowy 13475
  • Metry kw. 400 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
1 350 000 € 6750 €/m²
  • Kod obiektowy 58407
  • Metry kw. 200 m²
  • Rooms 6
Sprzedaż
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod obiektowy 60412
  • Metry kw. 245 m²
  • Rooms 5

Subskrypcja newslettera