Sprzedaż - Domek 400 m² w Atenach

Grecja Attyka Ateny - Południe Voula
1 550 000 €
3875 €/m²
Property 13475 photo 1
Property 13475 photo 2
Property 13475 photo 3
Property 13475 photo 4
Property 13475 photo 5

Details

  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 3800 m
  • Odległość od lotniska: 26 km

Usługi

  • Parking
  • Winda
  • Kominek
  • Magazyn
  • Garaż

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 400 metrów kwadratów w Atenach. Domek składa się z 3 pięter. Pół-piwnica się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Parter się z salon z kuchnią, jedna łazienka. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.także zawiera wyposażenie, kolektor słoneczny, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, grill, winda, garaż, ogrzewanie, system alarmowe, spiżarnia.

Lokalizacja