130 000 €
100 €/m²
Property 35776 photo 1
Property 35776 photo 2
Property 35776 photo 3
Property 35776 photo 4
Property 35776 photo 5

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 650 m
  • Odległość od lotniska: 48 km

Opis

Na sprzedaż Działka1300 metrów kwadratowych na Sithonii (Chalkidki). Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 520 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
160 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 64123
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
105 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 60519
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
190 000 € 46 €/m²
  • Kod obiektowy 46728
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
150 000 € 334 €/m²
  • Kod obiektowy 38173
  • Metry kw. 449 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
140 000 € 155 €/m²
  • Kod obiektowy 59995
  • Metry kw. 900 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
175 000 € 109 €/m²
  • Kod obiektowy 24943
  • Metry kw. 1600 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
105 000 € 210 €/m²
  • Kod obiektowy 60728
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 57991
  • Metry kw. 331 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
170 000 € 283 €/m²
  • Kod obiektowy 64860
  • Metry kw. 600 m²
  • Odległość do plaży 220 m
Sprzedaż
105 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 12724
  • Metry kw. 3900 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera