Sprzedaż - Działka 26608 m² w Nikozji

Grecja Cypr Nikozja Centrum Lefkozja - Nikozja
1 830 000 €
68 €/m²
Property 65264 photo 1
Property 65264 photo 2
Property 65264 photo 3
Property 65264 photo 4
Property 65264 photo 5

Details

Opis

Na sprzedaż Działka26608 metrów kwadratowych w Nikozji.

Lokalizacja